ŠKOLSKA NATJECANJA

Autor: Zdenka Barto, 5. 3. 2015.

I ove je školske godine veljača protekla u znaku školskih natjecanja. Kvalifikacijskim ispitima i zadatcima pristupili su i najuspješnije ih riješili sljedeći učenici: Iva Biškupić, 7.b (hrvatski jezik), Lovro Đurđević, 5.a (geografija), Luka Jelinčić, 8.a (engleski jezik), Bojan Kondić, 7.a (likovna kultura), Ana Maria Krmela, 7.b (povijest), Daria Krmela, 8.b (hrvatski jezik, povijest), Matej Pavić, 5.b (matematika), Josip Petak, 5.a (tehnička kultura), Dora Šimek, 6.a (likovna kultura).

U konačnici, na međuopćinskoj razini natjecanja iz likovne kulture počasno 1. mjesto zauzeo je Bojan Kondić, učenik 7.a razreda, a 3. mjesto Dora Šimek, učenica 6.a razreda te su na taj način predloženi za županijsku razinu natjecanja (voditeljica: Anita Res). Daria Krmela, učenica 8.b razreda zauzela je također odlično 7. mjesto na konačnoj ljestvici međuopćinske razine natjecanja iz povijesti (voditelj: Darko Horvat).

Čestitamo spomenutim učenicima te im želimo puno školskih uspjeha i u budućnosti!

Jakov Prebanić, 5.b

« Svibanj 2024 »